O firmie

Mieszkania Bielsko – Złote Wzgórze


mieszkania, apartamenty - bielsko-biała

Firma ARKON jest dynamiczną, prężnie rozwijającą się firmą, która realizuje przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Firma bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu projektowym, na długoletniej pracy z klientami, na współpracy z branżystami oraz na doświadczeniach z placu budowy. Projektując od wielu lat mieszkania dla deweloperów oraz znając spojrzenie klientów, ich oczekiwania oraz wymagania, firma wyszła naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku.

Dlaczego ARKON?

  • wieloletnie doświadczenie w projektowaniu zarówno dla deweloperów, dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, dzięki czemu nasze mieszkania łączą w sobie funkcjonalność, czystość formy oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni.

  • prowadzenie nadzorów autorskich i nadzorów budowy – dzięki czemu mamy bogate doświadczenie bezpośrednio z pola budowy, a tym samym mamy pewność, że nasze budynki od samego początku do samego końca będą wykonane zgodnie z projektem oraz zgodnie ze wszystkimi wymogami i przepisami.

  • firma jest pionierem we wprowadzaniu nowych technologii i ergonomicznych rozwiązań.

  • firmę od samego początku charakteryzuje dynamiczny rozwój zarówno pod względem zespołu projektowego, jak i zakresu usług.

  • dbamy o to, aby nasze inwestycje powstawały w jak najlepszych lokalizacjach, były odpowiednio usytuowane względem stron świata i spełniały wszystkie oczekiwania przyszłych właścicieli.

  • współpracujemy z najlepszymi, dużymi firmami budowlanymi, a sami prowadzimy nadzory inwestorskie i nadzory budowy.

  • profesjonalna obsługa klienta od A do Z. Sami projektujemy, sami nadzorujemy budowę, sami też prowadzimy sprzedaż mieszkań, dzięki czemu klient od samego początku obsługiwany jest kompleksowo.


ARKON SP. z o.o.
Adres: ul. Krasińskiego 5, 43-300 Bielsko Biała
tel. +48 338 118 118, kom.  608 289 531, fax: +48 33 814 65 23
e-mail: mieszkania@arkon.slask.pl


dol