ZŁOTE WZGÓRZE -   nagrodzone w konkursie BUDOWA ROKU 2009 nagrodą II stopnia


obraz - arkon-nagroda.jpgNiniejszym mamy przyjemność poinformować naszych Klientów, iż w dniu 29 czerwca 2010 roku firma ARKON sp. z o.o. zdobyła nagrodę II stopnia w XX Ogólnokrajowym Konkursie BUDOWA ROKU 2009, za realizację zespołu mieszkaniowego ZŁOTE WZGÓRZE w Bielsku-Białej przy ulicy Urodzajnej.

Organizatorzy konkursu to Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Konkurs ten uzyskał status jednego z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa, szczególnie w aspekcie zastosowania nowych rozwiązań urbanistycznych, architektonicznych, konstrukcyjnych i technologicznych. W obecnej, jubileuszowej, XX edycji Konkursu zgłoszono do udziału 78 inwestycji budowlanych z całego kraju.

obraz - budowa-roku-arkon.jpg
Nagroda II stopnia za realizację ZŁOTEGO WZGÓRZA w Ogólnopolskim Konkursie BUDOWA ROKU 2009

Fakt, że jedna z przyznanych nagród przypadła w udziale naszej firmie, stanowi dla nas powód szczególnej dumy tym bardziej, że staliśmy się całkiem niedawno, bowiem dopiero w roku 2008, nowym uczestnikiem rynku budowlanego w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Przyznana nagroda jest dla nas szczególnie cenna też dlatego, że dotyczy ona naszego miasta Bielska-Białej, dla którego – poprzez ocenione w taki sposób przedsięwzięcie budowlane - staliśmy się firmą mającą swój wkład w jego promowanie nie tylko na obszarze Polski południowej.

Niewątpliwie jest to też ważne i cenne wydarzenie dla mieszkańców osiedla ZŁOTE WZGÓRZE, ponieważ z oczywistych powodów wzrosła wartość zakupionych przez nich mieszkań, a zamieszkanie na osiedlu ZŁOTE WZGÓRZE staje się tym samym elementem pewnego uprzywilejowania - by nie powiedzieć - prestiżu.


ARKON SP. z o.o.
Adres: ul. Krasińskiego 5, 43-300 Bielsko Biała
tel. +48 338 118 118, kom.  608 289 531, fax: +48 33 814 65 23
e-mail: mieszkania@arkon.slask.pl


dol