FAQ (najczęściej zadawane pytania)

ARKON Złote Wzgórze

Czy udzielacie Państwo pomocy przy załatwieniu kredytu bankowego?
Oczywiście tak. Skutecznie pomagamy klientowi w załatwieniu kredytu bankowego na zakup mieszkania. Przekazujemy także wszystkie niezbędne do załatwienia kredytu dokumenty ze strony naszej firmy.

W jakiej technologii stawiacie Państwo swoje obiekty?
Budynki łączą w sobie technologie tradycyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami. Ściany wykonane są z materiałów ceramicznych (POROTHERM), ściany oddzielające mieszkania wykonane są ze specjalnych materiałów ceramicznych o odpowiednich parametrach izolacji akustycznej (POROTHERM akustyczny). Stropy są również ceramiczne o sprawdzonej izolacyjności na dźwięki materiałowe i uderzeniowe. Dach w konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką.

Jaki jest standard wykończenia budynków?
Klatki schodowe w budynkach oddawane są w wysokim standardzie wykończenia i są całkowicie przygotowane do użytkowania. Garaże oddawane są w stanie przygotowanym do użytkowania. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim zamkniętym. Sufity i ściany wykończone są tynkami gipsowymi. Z troski o jednolity wygląd budynku oraz w celu obniżenia kosztów nabywców wszystkie tarasy i balkony są wykończone, mają odpowiednie izolacje wodoszczelne i cieplne i wyłożone są płytkami mrozoodpornymi antypoślizgowymi. Szczegółowy opis standardu wykończenia znajduje się w zakładce „standard wykończenia”.

Jakie instalacje znajdują się w budynkach?
Ogrzewanie - system centralnego ogrzewania z indywidualnymi licznikami z sieci miejskiej. W budynkach znajduje się instalacja elektryczna, telefoniczna/internetowa, sieć multimedialna telewizji kablowej, domofonowa i odgromowa.

Jaka jest powierzchnia użytkowa oferowanych przez Państwa mieszkań?
Mają Państwo szeroki wybór powierzchni mieszkalnych:
- kawalerki od 29 m2 do 31 m2,
- mieszkania dwupokojowe - dwupoziomowe od 50 m2 do 53 m2,
- trzypokojowe od 64 m2 do 75 m2,
- mieszkanie 96,26 m2

Czy cena mieszkania może ulec zmianie?
Cena mieszkania po podpisaniu umowy nie ulega zmianie, za wyjątkiem przypadku, kiedy zmieni się stawka podatku VAT na mieszkania.

Czy zadatek jest wliczany na poczet zakupu mieszkania?
Oczywiście, wpłacony zadatek jest wliczany na poczet zakupu mieszkania. Informacja ta jest zapisana w przedwstępnej umowie sprzedaży.

Czy jest możliwość dokupienia w późniejszym okresie miejsca postojowego w garażu lub w terenie?
Oczywiście, istnieje taka możliwość pod warunkiem, że takie miejsca postojowe będą jeszcze wolne.

Czy można dokonywać zmian w projekcie?
Tak, pod warunkiem, iż będą to zmiany, które nie naruszają układu konstrukcyjnego budynku. Umożliwiamy klientom zmianę rozmieszczenia ścian działowych z pomocą naszego architekta.ARKON SP. z o.o.
Adres: ul. Krasińskiego 5, 43-300 Bielsko Biała
tel. +48 338 118 118, kom.  608 289 531, fax: +48 33 814 65 23
e-mail: mieszkania@arkon.slask.pl


dol